YesChef Big Cheese & Sausage Corndog — 400g

As of 1 Oct 2026, YesChef Big Cheese & Sausage Corndog 400g is cheapest at Pak'nSave at $13.49 ($3.37/100 g) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $13.49 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $13.49 — currently $13.49 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$13.49
Average
$13.49
Highest
$13.49
Lowest ever
$13.49 · Oct '26
Highest ever
$13.49 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1YesChef Big Cheese & Sausage Corndog

    YesChef Big Cheese & Sausage CorndogCheapest

    400g

    $3.37/100g$13.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1YesChef Big Cheese & Sausage Corndog

    YesChef Big Cheese & Sausage CorndogCheapest

    400g

    $3.37/100g$13.49Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is YesChef Big Cheese & Sausage Corndog 400g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $13.49 ($3.37/100 g).
What is the unit price of YesChef Big Cheese & Sausage Corndog 400g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $3.37/100g.
What is the lowest price ever for YesChef Big Cheese & Sausage Corndog 400g?
The lowest price OpenOrder has recorded for YesChef Big Cheese & Sausage Corndog 400g is $13.49 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $13.49 at Pak'nSave.