Dairyworks Tasty Natural Cheese and Griffins Snax Crackers — 4 x 30g
As of 1 Oct 2026, Dairyworks Tasty Natural Cheese and Griffins Snax Crackers 4 x 30g is cheapest at Pak'nSave at $5.99 ($4.99/100 g) in New Zealand.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $5.50 at New World (21 Jul); highest: $6.35 — currently $5.99 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $5.50
- Average
- $6.35
- Highest
- $6.35
6% below average
3 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dairyworks | 4 x 30g | $5.99 | $4.99/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Dairyworks | 4 x 30g | $6.35 | $5.29/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Dairyworks | 4 x 30g | $5.50 | $5.42/100g | In stock | 21 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Dairyworks Tasty Natural Cheese and Griffins Snax Crackers 4 x 30g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $5.99 ($4.99/100 g).
- What is the unit price of Dairyworks Tasty Natural Cheese and Griffins Snax Crackers 4 x 30g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $4.99/100g.
- What is the lowest price ever for Dairyworks Tasty Natural Cheese and Griffins Snax Crackers 4 x 30g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Dairyworks Tasty Natural Cheese and Griffins Snax Crackers 4 x 30g is $5.50 at New World (21 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $5.99 at Pak'nSave.
