Lewis Road Creamery Berry Bliss Ice Cream — 470ml
As of 30 Sept 2026, Lewis Road Creamery Berry Bliss Ice Cream 470ml is cheapest at Pak'nSave at $9.49 ($2.02/100 ml) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $9.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $14.33 — currently $9.49 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $9.49
- Average
- $9.49
- Highest
- $14.33
At the average price
4 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lewis Road Creamery | 470ml | $9.49 | $2.02/100mlBest | In stock | 30 Sept | |
| Lewis Road Creamery | 470ml | $14.33 | $3.05/100ml | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Lewis Road Creamery | 470ml | $10.50 | — | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 ml at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSave
Woolworths NZPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Lewis Road Creamery Berry Bliss Ice Cream 470ml cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $9.49 ($2.02/100 ml).
- What is the unit price of Lewis Road Creamery Berry Bliss Ice Cream 470ml?
- Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $2.02/100ml.
- What is the lowest price ever for Lewis Road Creamery Berry Bliss Ice Cream 470ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Lewis Road Creamery Berry Bliss Ice Cream 470ml is $9.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $9.49 at Pak'nSave.
