Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips — 350g

As of 30 Sept 2026, Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips 350g is cheapest at New World at $4.49 ($12.83/1 kg) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $4.49 at New World (30 Sept); highest: $4.49 — currently $4.49 at New World. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.49
Average
$4.49
Highest
$4.49
Lowest ever
$4.49 · Sep '26
Highest ever
$4.49 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips

    Fisherking Crunchy Crumb Fish & ChipsCheapest

    350g

    $12.83/1kg$4.49New World

Cheapest by product

Ranked per 1 kg at each item's cheapest store

  1. 1Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips

    Fisherking Crunchy Crumb Fish & ChipsCheapest

    350g

    $12.83/1kg$4.49New World
1 brand available
New World
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips 350g cheapest?
New World has the lowest price at $4.49 ($12.83/1 kg).
What is the unit price of Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips 350g?
Priced per 100g. New World offers the best value at $1.28/100g.
What is the lowest price ever for Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips 350g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Fisherking Crunchy Crumb Fish & Chips 350g is $4.49 at New World (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $4.49 at New World.