Dad's Pies Mince & Cheese Pie — 200g

As of 1 Oct 2026, Dad's Pies Mince & Cheese Pie 200g is cheapest at Pak'nSave at $4.99 ($2.50/100 g) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $4.99 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $4.99 — currently $4.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$4.99
Average
$4.99
Highest
$4.99
Lowest ever
$4.99 · Oct '26
Highest ever
$4.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Dad's Pies Mince & Cheese Pie

    Dad's Pies Mince & Cheese PieCheapest

    200g

    $2.50/100g$4.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Dad's Pies Mince & Cheese Pie

    Dad's Pies Mince & Cheese PieCheapest

    200g

    $2.50/100g$4.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Dad's Pies Mince & Cheese Pie 200g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $4.99 ($2.50/100 g).
What is the unit price of Dad's Pies Mince & Cheese Pie 200g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.50/100g.
What is the lowest price ever for Dad's Pies Mince & Cheese Pie 200g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Dad's Pies Mince & Cheese Pie 200g is $4.99 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $4.99 at Pak'nSave.