Pams Ginger Kisses — 8 x 25g

As of 30 Sept 2026, Pams Ginger Kisses 8 x 25g is cheapest at Pak'nSave at $3.59 ($1.80/100 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.59 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $3.59 — currently $3.59 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.59
Average
$3.59
Highest
$3.59
Lowest ever
$3.59 · Sep '26
Highest ever
$3.59 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

2 prices recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Pams

    PamsCheapest

    Pams Ginger Kisses · 8 x 25g

    $1.80/100g$3.59Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Pams

    PamsCheapest

    Pams Ginger Kisses · 8 x 25g

    $1.80/100g$3.59Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Pams

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Pams Ginger Kisses 8 x 25g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $3.59 ($1.80/100 g).
What is the unit price of Pams Ginger Kisses 8 x 25g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.80/100g.
What is the lowest price ever for Pams Ginger Kisses 8 x 25g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Pams Ginger Kisses 8 x 25g is $3.59 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $3.59 at Pak'nSave.