Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie — 220g

As of 1 Oct 2026, Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie 220g is cheapest at Pak'nSave at $5.09 ($2.31/100 g) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.09 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $5.09 — currently $5.09 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.09
Average
$5.09
Highest
$5.09
Lowest ever
$5.09 · Oct '26
Highest ever
$5.09 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie

    Oxford Pies Steak Bacon & Cheese PieCheapest

    220g

    $2.31/100g$5.09Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie

    Oxford Pies Steak Bacon & Cheese PieCheapest

    220g

    $2.31/100g$5.09Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie 220g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $5.09 ($2.31/100 g).
What is the unit price of Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie 220g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.31/100g.
What is the lowest price ever for Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie 220g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Oxford Pies Steak Bacon & Cheese Pie 220g is $5.09 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.09 at Pak'nSave.