Goodness Kitchen Blueberry Choc Bites — 200g
As of 30 Sept 2026, Goodness Kitchen Blueberry Choc Bites 200g is cheapest at Pak'nSave at $7.69 ($3.85/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $7.69 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $8.15 — currently $7.69 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $7.69
- Average
- $7.69
- Highest
- $8.15
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — | 200g | $7.69–$8.15 | $3.85/100g–$4.08/100gBest | In stock | 30 Sept |
Cheapest (overall)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Goodness Kitchen Blueberry Choc Bites 200g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $7.69 ($3.85/100 g).
- What is the unit price of Goodness Kitchen Blueberry Choc Bites 200g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $3.85/100g.
- What is the lowest price ever for Goodness Kitchen Blueberry Choc Bites 200g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Goodness Kitchen Blueberry Choc Bites 200g is $7.69 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $7.69 at Pak'nSave.
