GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack — 30g
As of 1 Oct 2026, GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g is cheapest at New World at $2.09 ($6.97/100 g) in New Zealand.
Prices updated 1 Oct 2026
Lowest recorded price: $2.09 at Woolworths NZ (1 Oct); highest: $2.09 — currently $2.09 at New World. Tracked since Oct 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $2.09
- Average
- $2.09
- Highest
- $2.09
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GoodnessMe | 30g | $2.09 | $6.97/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| GoodnessMe | 30g | $2.09 | — | In stock | 1 Oct |
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Woolworths NZPrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g cheapest?
- New World has the lowest price at $2.09 ($6.97/100 g).
- How much does GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g cost?
- Prices range from $2.09 to $2.09 across 2 New Zealand supermarkets. The average price is $2.09.
- What is the unit price of GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g?
- Priced per 100g. New World offers the best value at $6.97/100g.
- Which supermarkets sell GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g?
- GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g is available at New World and Woolworths NZ.
- What is the lowest price ever for GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for GoodnessMe Raspberry & Blueberry Organic Stick Fruit Snack 30g is $2.09 at Woolworths NZ (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $2.09 at New World.
