Jubes Grape Nata De Coco — 360g

As of 30 Sept 2026, Jubes Grape Nata De Coco 360g is cheapest at Pak'nSave at $3.09 ($0.86/100 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.09 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $5.00 — currently $3.09 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.09
Average
$3.12
Highest
$5.00
Lowest ever
$3.09 · Sep '26
Highest ever
$5.00 · Sep '26
Trend
Down 38%
1% below average

2 prices recorded · 2 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Jubes Grape Nata De Coco

    Jubes Grape Nata De CocoCheapest

    360g

    $0.86/100g$3.09Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Jubes Grape Nata De Coco

    Jubes Grape Nata De CocoCheapest

    360g

    $0.86/100g$3.09Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Jubes Grape Nata De Coco 360g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $3.09 ($0.86/100 g).
What is the unit price of Jubes Grape Nata De Coco 360g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $0.86/100g.
What is the lowest price ever for Jubes Grape Nata De Coco 360g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Jubes Grape Nata De Coco 360g is $3.09 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $3.09 at Pak'nSave.