Anchor Protein+ Iced Coffee Flavoured Milk — 375ml
As of 29 Sept 2026, Anchor Protein+ Iced Coffee Flavoured Milk 375ml is cheapest at Woolworths NZ at $4.95 in New Zealand.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $4.45 at Woolworths NZ (21 Jul); highest: $13.31 — currently $4.95 at Woolworths NZ. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 3 sibling variations — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100ml over time- Lowest
- $0.45/100ml
- Average
- $0.50/100ml
- Highest
- $1.20/100ml
New World · 1LNow$0.50/100mlLow
New World · 375mlNow$0.50/100mlLow
Pak'nSave · 375mlNow$1.20/100ml
Pak'nSave · 1LNow$1.20/100ml
Pak'nSave · 375mlNow$1.20/100mlLow
Pak'nSave · 1LNow$1.20/100ml
31 prices recorded · 20 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Anchor | 1L | $4.99 | $0.50/100ml | In stock | 14 Jul | |
| Anchor | 375ml | $4.99 | $0.50/100ml | In stock | 14 Jul | |
| Anchor | 375ml | $4.49 | $1.20/100ml | In stock | 14 Jul | |
| Anchor | 1L | $4.49 | $1.20/100ml | In stock | 14 Jul | |
| Anchor | 375ml | $4.49 | $1.20/100ml | In stock | 14 Jul | |
| Anchor | 1L | $4.49 | $1.20/100ml | In stock | 14 Jul | |
| Anchor | 1L | $4.95 | — | In stock | 29 Sept | |
| Anchor | 375ml | $4.95 | — | In stock | 29 Sept |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
New World
Pak'nSave
Woolworths NZ- 1

New WorldCreamy Chocolate Shake · 1L$4.99/1L$4.99
New WorldIced Coffee Shake · 375ml$4.99/1L$4.99
Pak'nSaveIced Coffee · 375ml$11.97/1L$4.49
Pak'nSaveCreamy Chocolate Shake Flavoured Milk · 1L$11.97/1L$4.49
Pak'nSaveCreamy Chocolate Shake · 1L$11.97/1L$4.49
Pak'nSaveIced Coffee Shake · 375ml$11.97/1000ml$4.49
Woolworths NZIced Coffee · 375ml$4.95
Woolworths NZCreamy Chocolate Shake · 1L$4.95
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Anchor Protein+ Iced Coffee Flavoured Milk 375ml cheapest?
- Woolworths NZ has the lowest price at $4.95.
- What is the lowest price ever for Anchor Protein+ Iced Coffee Flavoured Milk 375ml?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Anchor Protein+ Iced Coffee Flavoured Milk 375ml is $4.45 at Woolworths NZ (21 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $4.95 at Woolworths NZ.

