Lewis Road Creamery Non-homogenised Milk Organic — 1.5L
As of 29 Sept 2026, Lewis Road Creamery Non-homogenised Milk Organic 1.5L is cheapest at Pak'nSave at $6.79 ($4.53/1 L) in New Zealand.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $6.79 at Pak'nSave (29 Sept); highest: $7.35 — currently $6.79 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $6.79
- Average
- $7.35
- Highest
- $7.35
8% below average
4 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lewis Road Creamery | 1.5L | $6.79 | $0.45/100mlBest | In stock | 29 Sept | |
| Lewis Road Creamery | 1.5L | $7.35 | $0.49/100ml | In stock | 14 Jul |
Cheapest by brand
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 L at each item's cheapest store
1 brand available
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is Lewis Road Creamery Non-homogenised Milk Organic 1.5L cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $6.79 ($4.53/1 L).
- What is the unit price of Lewis Road Creamery Non-homogenised Milk Organic 1.5L?
- Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $0.45/100ml.
- What is the lowest price ever for Lewis Road Creamery Non-homogenised Milk Organic 1.5L?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Lewis Road Creamery Non-homogenised Milk Organic 1.5L is $6.79 at Pak'nSave (29 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $6.79 at Pak'nSave.
