Belladotti Tuscan Garden Salad Sprinkles — 90g
As of 30 Sept 2026, Belladotti Tuscan Garden Salad Sprinkles 90g is cheapest at Pak'nSave at $5.49 ($6.10/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $5.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $5.99 — currently $5.49 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $5.49
- Average
- $5.49
- Highest
- $5.99
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Belladotti | 90g | $5.49 | $6.10/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Belladotti | 90g | $5.99 | $6.66/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Belladotti Tuscan Garden Salad Sprinkles 90g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $5.49 ($6.10/100 g).
- What is the unit price of Belladotti Tuscan Garden Salad Sprinkles 90g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $6.10/100g.
- What is the lowest price ever for Belladotti Tuscan Garden Salad Sprinkles 90g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Belladotti Tuscan Garden Salad Sprinkles 90g is $5.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $5.49 at Pak'nSave.
