Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza — 350g

As of 1 Oct 2026, Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza 350g is cheapest at Pak'nSave at $7.49 ($2.14/100 g) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $7.49 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $7.49 — currently $7.49 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$7.49
Average
$7.49
Highest
$7.49
Lowest ever
$7.49 · Oct '26
Highest ever
$7.49 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza

    Posh Poppas Ham & Cheese Mini PizzaCheapest

    350g

    $2.14/100g$7.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza

    Posh Poppas Ham & Cheese Mini PizzaCheapest

    350g

    $2.14/100g$7.49Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza 350g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $7.49 ($2.14/100 g).
What is the unit price of Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza 350g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.14/100g.
What is the lowest price ever for Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza 350g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Posh Poppas Ham & Cheese Mini Pizza 350g is $7.49 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $7.49 at Pak'nSave.