HUMARA Dubai Pistachio And Kunafa Spread — 350g
As of 30 Sept 2026, HUMARA Dubai Pistachio And Kunafa Spread 350g is cheapest at Pak'nSave at $10.49 ($3.00/100 g) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $10.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $11.99 — currently $10.49 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $10.49
- Average
- $10.49
- Highest
- $11.99
At the average price
2 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| — | 350g | $10.49–$11.99 | $3.00/100g–$3.43/100gBest | In stock | 30 Sept |
Cheapest (overall)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Frequently asked questions
- Where is HUMARA Dubai Pistachio And Kunafa Spread 350g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $10.49 ($3.00/100 g).
- What is the unit price of HUMARA Dubai Pistachio And Kunafa Spread 350g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $3.00/100g.
- What is the lowest price ever for HUMARA Dubai Pistachio And Kunafa Spread 350g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for HUMARA Dubai Pistachio And Kunafa Spread 350g is $10.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $10.49 at Pak'nSave.
