Oxo Beef Stock Cubes · NZ — 71g

As of 30 Sept 2026, Oxo Beef Stock Cubes · NZ 71g is cheapest at Pak'nSave at $3.69 ($0.52/10 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $3.59 at Pak'nSave (14 Jul); highest: $3.69 — currently $3.69 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$3.59
Average
$3.69
Highest
$3.69
Lowest ever
$3.59 · Jul '26
Highest ever
$3.69 · Jul '26
Trend
Steady
At the average price

26 prices recorded · 3 changes shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1Oxo

    OxoCheapest

    OXO Beef Stock Cubes · NZ · 71g

    $0.52/10g$3.69Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 10 g at each item's cheapest store

  1. 1Oxo

    OxoCheapest

    OXO Beef Stock Cubes · NZ · 71g

    $0.52/10g$3.69Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Oxo

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Oxo Beef Stock Cubes · NZ 71g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $3.69 ($0.52/10 g).
What is the unit price of Oxo Beef Stock Cubes · NZ 71g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $5.20/100g.
What is the lowest price ever for Oxo Beef Stock Cubes · NZ 71g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Oxo Beef Stock Cubes · NZ 71g is $3.59 at Pak'nSave (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $3.69 at Pak'nSave.