Only Organic Mango & Yoghurt Brekkie 8 Months+ · NZ — 120g
As of 29 Sept 2026, Only Organic Mango & Yoghurt Brekkie 8 Months+ · NZ 120g is cheapest at Pak'nSave at $1.69 ($1.41/100 g) in New Zealand.
Prices updated 29 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.69 at Pak'nSave (29 Sept); highest: $2.29 — currently $1.69 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.
Price History
Price over time- Lowest
- $1.69
- Average
- $1.91
- Highest
- $2.29
12% below average
3 prices recorded · 2 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Only Organic | 120g | $1.69 | $1.41/100gBest | In stock | 29 Sept | |
| Only Organic | 120g | $2.29 | $1.91/100g | In stock | 14 Jul |
Cheapest (compared)
Cheapest by brand
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 100 g at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Only Organic Mango & Yoghurt Brekkie 8 Months+ · NZ 120g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $1.69 ($1.41/100 g).
- What is the unit price of Only Organic Mango & Yoghurt Brekkie 8 Months+ · NZ 120g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $1.41/100g.
- What is the lowest price ever for Only Organic Mango & Yoghurt Brekkie 8 Months+ · NZ 120g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Only Organic Mango & Yoghurt Brekkie 8 Months+ · NZ 120g is $1.69 at Pak'nSave (29 Sept), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $1.69 at Pak'nSave.
