Pams Diced Peaches In Juice — 410g
Lowest recorded price: $1.79 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $4.37. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.44/100g
- Average
- $0.44/100g
- Highest
- $0.44/100g
1% below average
Pak'nSave · 1kgNow$0.44/100gAll-time low
Pak'nSave · 410gLast seen 15 Jul$0.44/100g
New World · 410gLast seen 5 Aug$0.58/100g
8 prices recorded · 3 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pams | 1kg | $1.79 | $0.44/100gBest | In stock | 1 Oct | |
| Pams | 410g | $4.37 | $0.44/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Pams | 1kg | $1.79 | $0.44/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared | |
| Pams | 410g | $1.99 | $0.58/100g | In stock | 4 Augout of date · not compared |
$1.79$0.44/100gBest
Pams · 1kg
$4.37$0.44/100g
Pams · 410g
$1.79$0.44/100g
Pams · 1kg
$1.99$0.58/100g
Pams · 410g
Cheapest (overall)
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
1 brand available
New World
Pak'nSave- 1

PamsBest
Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- What is the lowest price ever for Pams Diced Peaches In Juice 410g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Pams Diced Peaches In Juice 410g is $1.79 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Jul 2026.