Shore Mariner Salt Pepper Squid & — 360g
As of 30 Sept 2026, Shore Mariner Salt Pepper Squid & 360g is cheapest at Pak'nSave at $9.19 ($25.53/1 kg) in New Zealand.
Prices updated 30 Sept 2026
Lowest recorded price: $1.10 at New World (14 Jul); highest: $9.49 — currently $9.19 at Pak'nSave. Tracked since Jul 2026.
Showing prices and history for this variant plus 1 sibling variation — the same product and flavour across pack sizes, with unit prices keeping different sizes comparable. Lowest and highest values match the extension's price-history panel.
Price History
Price per 100g over time- Lowest
- $0.00/100g
- Average
- $0.01/100g
- Highest
- $2.55/100g
11 prices recorded · 9 changes shown
Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.
Price
| Retailer | Brand | Size | Price | Unit Price | In Stock | Updated |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Shore Mariner | 360g | $9.19 | $2.55/100gBest | In stock | 30 Sept | |
| Shore Mariner | 1kg | $9.49 | $2.64/100g | In stock | 30 Sept | |
| Shore Mariner | 360g | $8.39 | $0.84/100g | In stock | 14 Julout of date · not compared |
Cheapest by brand
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
Cheapest by product
Ranked per 1 kg at each item's cheapest store
New World
Pak'nSavePrices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.
Which store is cheaper?
Frequently asked questions
- Where is Shore Mariner Salt Pepper Squid & 360g cheapest?
- Pak'nSave has the lowest price at $9.19 ($25.53/1 kg).
- What is the unit price of Shore Mariner Salt Pepper Squid & 360g?
- Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.55/100g.
- What is the lowest price ever for Shore Mariner Salt Pepper Squid & 360g?
- The lowest price OpenOrder has recorded for Shore Mariner Salt Pepper Squid & 360g is $1.10 at New World (14 Jul), since we began tracking in Jul 2026. The current cheapest price is $9.19 at Pak'nSave.
