Vamino Multi-Grain Soy Milk — 300ml

As of 30 Sept 2026, Vamino Multi-Grain Soy Milk 300ml is cheapest at Pak'nSave at $2.35 ($7.83/1 L) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $2.35 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $2.35 — currently $2.35 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$2.35
Average
$2.35
Highest
$2.35
Lowest ever
$2.35 · Sep '26
Highest ever
$2.35 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Vamino Multi-Grain Soy Milk

    Vamino Multi-Grain Soy MilkCheapest

    300ml

    $7.83/1L$2.35Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 1 L at each item's cheapest store

  1. 1Vamino Multi-Grain Soy Milk

    Vamino Multi-Grain Soy MilkCheapest

    300ml

    $7.83/1L$2.35Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Vamino Multi-Grain Soy Milk 300ml cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $2.35 ($7.83/1 L).
What is the unit price of Vamino Multi-Grain Soy Milk 300ml?
Priced per 100ml. Pak'nSave offers the best value at $0.78/100ml.
What is the lowest price ever for Vamino Multi-Grain Soy Milk 300ml?
The lowest price OpenOrder has recorded for Vamino Multi-Grain Soy Milk 300ml is $2.35 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $2.35 at Pak'nSave.