Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese — 200g

As of 1 Oct 2026, Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese 200g is cheapest at Pak'nSave at $5.99 ($3.00/100 g) in New Zealand.

Prices updated 1 Oct 2026

Lowest recorded price: $5.99 at Pak'nSave (1 Oct); highest: $5.99 — currently $5.99 at Pak'nSave. Tracked since Oct 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$5.99
Average
$5.99
Highest
$5.99
Lowest ever
$5.99 · Oct '26
Highest ever
$5.99 · Oct '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese

    Yolo Chilli & Lime Halloumi CheeseCheapest

    200g

    $3.00/100g$5.99Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese

    Yolo Chilli & Lime Halloumi CheeseCheapest

    200g

    $3.00/100g$5.99Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese 200g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $5.99 ($3.00/100 g).
What is the unit price of Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese 200g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $3.00/100g.
What is the lowest price ever for Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese 200g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Yolo Chilli & Lime Halloumi Cheese 200g is $5.99 at Pak'nSave (1 Oct), since we began tracking in Oct 2026. The current cheapest price is $5.99 at Pak'nSave.

Categories