Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread — 280g

As of 30 Sept 2026, Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread 280g is cheapest at Pak'nSave at $6.49 ($2.32/100 g) in New Zealand.

Prices updated 30 Sept 2026

Lowest recorded price: $6.49 at Pak'nSave (30 Sept); highest: $6.49 — currently $6.49 at Pak'nSave. Tracked since Sept 2026.

Showing prices and history for this exact variant. Other brands and sizes appear on the broader product category page.

Price History

Price over time
Lowest
$6.49
Average
$6.49
Highest
$6.49
Lowest ever
$6.49 · Sep '26
Highest ever
$6.49 · Sep '26
Trend
Steady
At the average price

1 price recorded · 1 change shown

Prices shown are from online listings and may differ in-store, especially for fresh items.

Price

Cheapest by brand

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread

    Joknal Low Calorie Raspberry Jam SpreadCheapest

    280g

    $2.32/100g$6.49Pak'nSave

Cheapest by product

Ranked per 100 g at each item's cheapest store

  1. 1Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread

    Joknal Low Calorie Raspberry Jam SpreadCheapest

    280g

    $2.32/100g$6.49Pak'nSave
1 brand available
Pak'nSave
  1. 1Product

Prices shown are indicative and may vary by store location. Confirm pricing at checkout.

Frequently asked questions

Where is Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread 280g cheapest?
Pak'nSave has the lowest price at $6.49 ($2.32/100 g).
What is the unit price of Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread 280g?
Priced per 100g. Pak'nSave offers the best value at $2.32/100g.
What is the lowest price ever for Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread 280g?
The lowest price OpenOrder has recorded for Joknal Low Calorie Raspberry Jam Spread 280g is $6.49 at Pak'nSave (30 Sept), since we began tracking in Sept 2026. The current cheapest price is $6.49 at Pak'nSave.